Fabian Błaszkiewicz Witch Doktor

żZadanie od Boga nr 666 dla Córki Boga, Żony Szatana!

Prosiłem i błagałem cały znany mi chrzescijański świat tzw braci i sióstr, o kontakt do tego Pajaca Fabiana, klikałem mu w brzuszek na pajcyk.pl dniami i nocami i nic, ten tylko wyżej i wyżej skakał. W końcu udało mi się zdobyć, na jednej konferencji, na która  poszedłem tylko dlatego,  że udało się Tobie żono Szatana zmenić miejsce jej odbycia, na bliżej miejsca mojego zamieszkania. Fabian mi dał do siebie kontakt HURA, mam brata Fabiana… pomyslałem dostałem maila do jakiego djFabsa@żona.pl

Facet nygus, kąpie się w ciepłej wannie, myśląc że jest na topie, a tak naprawde nawet majla się cyka odebrać, żona za niego wszystko robi. On siedzi na wilekiej bombie. Otoczył się bomba Jezuickiego Szlafroka, co go przez lata utrzymali.. a wiesz to Rycerze samego Papierza co mieli chronić.. dziś zamiast papieża tego ok, co jest w Watykanie.. chronią Czarnego Papieża FABIANA… no pogmatwało się wszystko… już byłem blisko… już mi się wydawalo ze go mam.. a ten Sprowadził se do Krakowa Mediumiste Reihhard Heitlera, co tulpy chrześcijańskie wywołuje… mało tego proroctwa nad polską wygłasza… no i ja znowu w odworcie ale nie poddałem się.

Przybyłem zatem do krakowa żeby ogarnąc sprawę co jest tu grane, kto zarządza tą mgłą.. no i już miałem ptaszka w garsci, to ten se założył szkołe proroków 70 😛 Poszedłem po rozum do głowy, otworzyłem rbiblia.. no i mamy. Mowa jest o kościoła nie Fabiana, ale o kościołach miast.. no i szukam dalej. Co tu jest grane znalazłem zabunkrowanego Apostoła Dla miasta Krakowa, siedział w przekładach odzyskwiania. Wow super, mam światełko w tunelu.. no ide do tego apotała daje mu najbalniejsze zadanie* pod słońcem jakie ma wykonać… a ten mi na to że może się zastanowi…

Żono szatana zadanie masz proste to co mi się nie udało czyli porazmaiwac z Fabianem przez telefon, może Tobie się uda.

Ps: Dziękuje Ci za to że wystawiłaś temu pajacowi Fabianowi pomnik na Wiśle w Krakowie, wiesz o co chodzi.. o tego knura do góry nogami co się nie umie zanużyć w głowie. Kto nie widział, zapraszam na spacer w Krakowie nad wisłą To Pomnik Fabiana Błaszkiewicza.

Jego żona wiedźma co zaklina świat malując obrazy (te miniaturki na kanale tajemny plan) była trochę wściekła i zazdrosna od Ciebie więc rozwaliła ten balon nad krakowem.. Pamiętasz? To jej sprawka… Sam musiałem się te że obazków nauczyć malować… masakra jakaś! Bo HUj nikt niche słuchać, to zajebałem chrześcijaniom słowa, i zawładnałem nad obrazami, historyjkaobrazkowa dostępna na http://tomekulman.pl. .. ale io to za mało.. bo jak nad obrazkami zapanowąłem to się kabaliścici odezwali że to ich dizałka.. no imasz ci los to za twór kabała, kto to k… wymyślił taki imbecylizm. Wystarczy że mężczyzna zje zupke przesoloną zupkę żony i ją pochwali, i Izraelski Kabalista, wymięka, Brawa dla Żony Ochorowicza, gdyby zyła to bym ją ucałował. POLKA POTRAFI!!! ale i to za mało… żebym to rozwiązał sam.. nie mam żony, nie wiem która to? i nie jesteś nią Ty… 🙁 Chrzesicjanie zakopali mi żone u siebie w Poznaniu, bo  tam mają WIELKĄ TWIERDZĘ POZNANIA, pogadaj z nią! To Twoja Pani! Okularnica co umie tańczyć.

Wskazówka: Naucz się Hebrasjkiego od Lucy Rashovsky, objawienia utrwalaj na  fabianizm.pl

Kocham was kobiety popatrz na dół Czemu Lucy podaje nr telefonu a Fabiana nie? widzisz jakąś różnicę? Kto jest nauczycielem? a kto pajacem?

Jak dostane jakikolwiek nr, telefonu do Fabiana czy jak uda się żeby łaskawie do mnie zawitał (podawałem adres wszedzie gdzie się da, zresztą jest publiczny bo mam w tym miejscu firme zarejestrowaną nr NIPP 9452017392 😉 to będize To Twoja zasługa Żono Szatan Córko Boga, która pomagasz nam naprawić ten chrześcijański kurwidołek.

 *banalne zadanie do wykonania, to wsiąźć w samochód i pojechac do jakiegoś pipidówka pod Pińczowem, usiaść na pomniku lokacji Krakowa (miejscu gdzie Chrześcijański król zakładał Kraków) i tyle Kraków dla Chrystusa zdobyty! Ale się nikomu ku.. nie chce, że może kiedyś… a ja sobie chodzć jak ten opluty…. pokazując wszystykim swój przedziałek ze zlatających spodni.. bo już mi nawet spodnie opadają z sił…. nie umiem sam tego roztańczyć. Błagam POMOCY!

 

Share This